אלקטרה בילדינג הינה זרוע הקבלנות והבנייה של קבוצת אלקטרה הבינלאומית, המספקת מעטפת שלמה של פתרונות תכנון, הקמה ותפעול פרויקטים תחת קורת גג אחת.

אלקטרה בילדינג מעמידה לרשות יזמי נדל"ן חבילת שירותים מקיפה, המספקת מענה מושלם לכל ההיבטים המורכבים הכרוכים בפרויקטים. יכולותיה העוצמתיות של החברה מתבססות על הסינרגיה הדינמית ההדוקה הקיימת בין חברות קבוצת אלקטרה, אשר כל אחת מהן מציבה רף של מצוינות בתחומה: החוסן של אלקטרה בנייה בתחום הקבלנות, המומחיות של אלקטרה דנקו בפרויקטי גמר ובנייה מורכבים, פתרונות התעבורה האנכית והנגישות המתקדמים של אלקטרה מעליות, ייצור החשמל של אלקטרה אלקו התק"ש, המצוינות האלקטרו-מכנית של אלקטרה M&E, פתרונות האבטחה והבקרה החכמים של אלקטרה מגאסון ועוד.

 לקוחותיה של אלקטרה בילדינג נהנים מהאפשרות הייחודית לנצל את עוצמת הסינרגיה בין חברות הקבוצה בקלות ובנוחות ע"י גורם מקשר אחד. זהו יתרון מהותי ביותר, החוסך מהלקוחות את הטרחה הכרוכה בהתנהלות נפרדת מול מספר צוותים או מול עשרות ספקים וקבלני משנה. אלקטרה בילדינג מעמידה לרשות לקוחותיה מנהל פרויקטים ייעודי האחראי על תיאום כל הפעילויות הרלוונטיות בתחומים השונים בשמם של הלקוחות, תוך הבטחת יעילות אופטימלית וסטנדרטים גבוהים עקביים העולים בקנה אחד עם ציפיות הלקוחות.

חזון: בונים מנהיגות

אלקטרה בילדינג הוקמה במטרה להעניק ליזמי נדל"ן גישה ישירה לשירותי קבלנות מקצועיים וליכולות בנייה מן השורה הראשונה תחת קורת גג אחת.

אלקטרה בילדינג יודעת כי לכל פרויקט, בכל היקף או מגזר, יש את המאפיינים והאתגרים הייחודיים רק לו. החברה שואפת למצב ולחזק את מעמדה המוביל בפרויקטים חדשים, החל מבנייני משרדים, מגורים, קניונים, בתי ספר ומתקני ספורט בכל הארץ, ועד למגה-פרויקטים יוקרתיים המגדירים מחדש את הנוף העירוני.

אסטרטגיה: בונים מחזור חיים דינמי

אלקטרה בילדינג פועלת על פי האסטרטגיה העסקית ותפיסת מחזור החיים של קבוצת אלקטרה. אסטרטגיה זו מאמצת נקודת מבט כוללת על מחזור החיים של הנכס או הפרויקט, החל משלב התכנון הראשוני ועד לניהול שוטף. אלקטרה בילדינג מיישמת את הגישה הזו בכל פעילויותיה, והיא החברה היחידה המספקת פתרונות מקיפים ליזמי נדל"ן, הכוללים תכנון, קבלנות ראשית, קבלנות משנה ושירות ותפעול.

אסטרטגיה זו, המאגדת את כל היבטי הבנייה תחת קורת גג אחת, מעניקה ללקוחות החברה ערך מוסף עצום בהיבטים של חיסכון ויעילות. הודות לתיאום מלא בתוך הארגון ולתכנון קפדני המבוסס על ניתוח נתונים יסודי ועשרות שנים של מומחיות, אלקטרה בילדינג צופה מראש אתגרים עוד לפני שהם מתגלים, מאתרת פתרונות מיטביים ומבטיחה שכל פרויקט יושלם בהצלחה במועד ובתקציב המתוכננים.