יזמות נדל"ן

בשנים האחרונות הרחיבה קבוצת אלקטרה את פעילות יזמות הנדל"ן למסחר ולמגורים ברחבי הארץ ובשווקים המתעוררים באירופה. הודות למומחיותה המוכחת באיתור הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות, ניסיונה של אלקטרה השקעות בא לידי ביטוי בבחירת שותפים עסקיים מתאימים, תכנון ופיתוח, בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואסטרטגיות שיווק יעילות, המיועדות למצות את מלוא הפוטנציאל של הנכס.

הצוותים המקצועיים של אלקטרה מביאים עימם לכל פרויקט ניסיון שאין שני לו, לצד ידע טכנולוגי מתקדם ביותר. יכולות אלו מבטיחות כי כל היבט בתהליך הייזום ינוהל ביעילות וישיג תוצאות מיטביות. אלקטרה בונה תחת המותג אלקטרה מגורים מגדלי מגורים ושכונות שלמות באמצעות אסטרטגיית B2C ייחודית.

אלקטרה מגורים מוכרת כחברת הנדל"ן למגורים החדשנית ביותר בארץ, המשלבת בין תשתית יעילה ויציבות פיננסית, גישה יצירתית ודינמית ליזמות מודרנית. לזכותה של אלקטרה מגורים נזקפים בשנים האחרונות כמה ממיזמי הנדל"ן הגדולים והמצליחים בארץ, ביניהם מתחם המגורים אכזיב השוכן בסמוך לחוף הים במיקום אידיאלי, פרויקטי פינוי בינוי כגון גרין פארק בנווה שרת ומידטאון תל אביב, ופרויקטי מגורי יוקרה הכוללים את אלקטרה בשדרה ברעננה, אלקטרה על הים בבת ים ואלקטרה מול הנוף ברמלה. בין הפרויקטים הקרובים ניתן למנות את מתחם האלף בראשון לציון (מגרש 134 – 200 יחידות דיור להשכרה, מעונות סטודנטים,

וכ-11,000 מ"ר לשימוש קמעוני ומסחרי), ופרויקט ברמת גן ליד שכונת רמת אפעל (8 מגרשים, 495 דירות).

פעילותה של אלקטרה מגורים מתרחבת גם לחו"ל עם פרויקטי מגורים ומסחר בולטים במרכזים עירוניים מבוקשים במזרח אירופה. החברה מבצעת כיום שלב א' במיזם מגורים חדש בשם Deglava Painters בריגה, לטביה, הכולל 152 יחידות דיור בשני בניינים מפוארים ("מונה" ו"ואן גוך"). בבולגריה, בבעלות אלקטרה מגורים קרקע המיועדת לבנייה של כ-5,000 יחידות דיור, וכן בנייני משרדים, וכיום היא שוקלת אפשרויות שונות למימוש מלוא הפוטנציאל הטמון בנכסים אלה. בפולין עומדות על סדר היום וילות יוקרה, לאחר שהחברה קיבלה היתרים למגרשים הרלוונטיים, וברוסיה נחתם הסכם עם שותף לבניית 5,300 יחידות דיור (בערך כולל של כ-1.2 מיליארד ש"ח).

קבוצת אלקטרה ממשיכה לפתח בהצלחה פרויקטים מורכבים ומרתקים בארץ ובחו"ל, ממצבת את מעמדה כמובילה בתחומה בארץ ומבססת את נוכחותה בחו"ל.