תפריט נגישות

אלקטרה מעליות - פרופיל חברה

עולים? סיכוי טוב שתיהנו מנסיעה במעלית שהותקנה על ידי אלקטרה מעליות.
החברה מחזיקה בנתח ניכר משוק זה, הדורש מומחיות גבוהה ומניב תשואה בהתאם. אלקטרה היא הנציגה הבלעדית בארץ של OTIS מעליות, מובילה בין-לאומית בתחום זה, וכן של ALIMAK-HEK, חברת מעליות המובילה בעולם לייצור מעליות לבניה, לתעשייה ולענפי שירותים בשיטת RACK&PINION. בנוסף, ענקית התשתיות הישראלית גם מייצרת ומתקינה קו שלם של מעליות משוכללות משלה, דרגנועים ומסועים, תחת המותג אלקטרה, בבנייני משרדים גורדי שחקים, ובמגוון רחב של מרכזים מסחריים ומתחמי מגורים. מזה יותר מ-60 שנה, המעליות והדרגנועים של אלקטרה מביאים את המשק הישראלי לגבהים חדשים.


אלקטרה מעליות היא חברת המעליות הגדולה בישראל, והיא מעניקה שירות ליותר מ- 13,000 מעליות באמצעות פריסה ארצית של 5 סניפים ועשרות צוותי טכנאים מיומנים. החברה מתקינה בישראל מעליות העומדות בחזית הטכנולוגיה העולמית, והתקינה את המעלית המהירה ביותר, המעלית הגבוהה ביותר והמעלית הגדולה ביותר בישראל.


אלקטרה מעליות מקפידה על איכות המוצרים, על תהליכי התכנון, הייצור, ההתקנה והשירות, תוך עמידה בתקן ISO 9001 האיכות הבין-לאומי. החברה מקפידה על בטיחות המוצרים ועל בטיחות וגיהות העבודה, תוך עמידה בתקן הבטיחות הבין-לאומי OSHAS 18001.


אפשרות תשלום בכרטיס אשראי

 


לזכות אלקטרה מעליות וחברות הבנות שלה נזקף חלק חשוב בהצלחתה של קבוצת אלקטרה וביישום אסטרטגיית "מחזור החיים". מאז שנת 1945, החברה אחראית להתקנה ולתחזוקה של יותר מ-16,500 מעליות ודרגנועים ברחבי הארץ, ביניהם המעלית המהירה ביותר, המעלית הגבוהה ביותר והמעלית הגדולה ביותר בארץ. עם שילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, שירות מעולה וניסיון נרחב, אלקטרה מעליות ביססה את מעמדה כחברה המובילה בארץ לאספקת מעליות לבנייני מגורים ומשרדים חדשים.

 


אלקטרה מעליות מתגאה באיכות מוצריה ובתהליכי תכנון, ייצור, התקנה ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כל התקנה מותאמת אישית כדי לספק מענה מיטבי בהתאם לצרכים הייחודיים ולעיצוב של כל בניין, תוך שימוש במעליות, דרגנועים ומסועים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה.

 


חברת אלקטרה מעליות מורכבת ממספר יחידות חיוניות:

 


אלקטרה מעליות בניינים חדשיםחברה המובילה בארץ לאספקת מעליות לבנייני מגורים ומשרדים חדשים, אלקטרה מעליות מקפידה על האיכות הגבוהה של מוצריה המצויים בחזית הטכנולוגיה, ועל יישום תהליכי תכנון, ייצור התקנה ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

 


במטרה להבטיח את הצלחתו של כל פרויקט, החברה מקפידה על סינרגיה מלאה בין כל הגורמים המעורבים לאורך כל שלבי הפרויקט, החל מהמכירה, דרך ההנדסה ועד הביצוע. צוות המהנדסים האיכותי כולל את מיטב אנשי המקצוע, בעלי שנות ותק רבות והבנה מעמיקה בתחום. הידע הנרחב שלהם, העובר במהלך העבודה המשותפת בין כל הצוותים, מאפשר להתאים לכל לקוח פתרון מיטבי ומקיף בהתאם לצרכיו הייחודיים, תוך עמידה מוחלטת בלוחות הזמנים ובתקני האיכות המחמירים.

 


אלקטרה מעליות בניינים קיימיםאלקטרה מעליות מתמחה בהוספת מעליות נוסעים לבניינים קיימים ומספקת פתרונות ייחודיים לכל פרויקט. תחום מורכב זה דורש מומחיות תכנון לצד יכולות בנייה מרשימות. לשם כך קיימת בחברה יחידה ייעודית המטפלת בהתקנת מעליות בבניינים קיימים ודואגת לכל היבט עד לסיומו המוצלח של הפרויקט. היחידה לבניינים קיימים מעסיקה מתכננים, מהנדסי בניין, מהנדסי מעליות ואנשי מקצוע מיומנים אחרים בעלי ניסיון מוכח ורב שנים. החברה מתקינה מעליות נוסעים בבנייני מגורים ובמבני ציבור, כגון מוסדות אקדמיים, בתי ספר, בתי כנסת, מפעלים, עיריות, מבני תרבות ועוד.

 


לקוחות אלקטרה מעליות נהנים משקט נפשי בידיעה כי הפרויקט על כל שלביו נמצא בידיים טובות. תהליך הפרויקט כולל תכנון, השגת כל האישורים והיתרי הבנייה הנחוצים, טיפול בסוגיות בטיחות, שיפוץ ושדרוג לובי הבניין ותחזוקה ארוכת טווח של המעלית. אחריות כוללת זו מבטיחה מהירות ויעילות ללא תחרות

 


אלקטרה מעליות לתעשייה ולבניהאלקטרה מעליות מתקינה ומתחזקת גם את מעליות החברה הבינלאומית Alimak בשיטת rack&pinion המיועדות לתעשייה ולבנייה. מעליות חיצוניות ייחודיות אלו לעתים קרובות זמניות ואינן דורשות פיר מעלית. הן מהוות כלי חיוני באתרי בנייה ובמפעלי תעשייה - סביבות המציבות מגוון אתגרים. כנציגתה הבלעדית של חברת Alimak בארץ, אלקטרה מעליות מוכרת, משכירה, מתקינה ומספקת שירות למעליות מתקדמות ואיכותיות אלו

 


אלקטרה שירות מעליות - תרבות השירות באלקטרה מעליות הינה חלק מתפישה ניהולית ועסקית. חטיבת השירות הנרחבת שלנו פועלת מתוך מחויבות לשירות. הטכנאים המיומנים שלנו מוכנים לפעולה בכל שעה ברחבי הארץ, ובידיהם כלים המאפשרים להם לספק מענה מהיר, יעיל ויסודי בהתאם לצורכי הלקוח. קראו עוד על תהליכי השירות ותחזוקה שלנו.

 


צרו קשר למידע נוסף אודות אלקטרה מעליות.