תחזוקת תחנות כוח המבוססות גז טבעי

פ.ק אלקטרה מומחית בהקמת תחנות כוח פרטיות המבוססות גז טבעי למפעלים ולחברות. החברה פועלת מתוך אג׳נדה ברורה ״הקמה לשם תחזוקה״, וכבר בתהליך התכנון וההקמה לוקחת בחשבון את יכולת התחזוקה על מנת שתהיה יעילה ואמינה לטווח הארוך עם מינימום תקלות.

החברה מספקת שירותי תחזוקה מקצה לקצה לכל רכיבי התחנה כדוגמת המנוע, מחולל, דוד קיטור, צ'ילר וכו׳. פעילויות התחזוקה השוטפת, כמו גם תחזוקת השבר מתבצעות על ידי צוות מיומן, מקצועי ובעל הכשרות מיצרני המנועים לביצוע התחזוקה. התחזוקה המקצועית מעלה את זמינות ונצילות התחנה ובכך מגדילה את הרווח מהתחנה. הלקוח מקבל דוחות שירות מפורטים על ביצוע התחזוקה לנוחות גבוהה ומעקב אחר הנעשה.

מגוון שירותים ארוכי טווח

כדי לספק ללקוחות שקט נפשי, לאחר סיום ההתקנה פ.ק אלקטרה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים ארוכי טווח: החל בתפעול ותחזוקה מלאים (LTSA) וכלה בתחזוקה בלבד O&M. צוותי התפעול והתחזוקה בעלי מיומנות וניסיון של שנים בתחזוקת תחנות גז (תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר) מנטרים את ביצועי התחנה, קובעים תוכנית תחזוקה ארוכת טווח למנוע ולכלל הציוד ההיקפי בתחנה בהתאם להוראות הייצרן.

יתרונות התחזוקה

זמינות גבוהה

הצוות זמין 24 שעות ביממה לתיקון תקלות בתחנות, על מנת לשמור על רמת זמינות גבוהה של התחנה ובכך לנצל את המשאב בצורה אופטימלית.

עבודה עם יצרנים מובילים

החברה עובדת עם יצרני הציוד המובילים בעולם על מנת לספק זמינות ונצילות כדוגמת יאנבאכר, מאן ורולס רולס ועוד.  

הדרכות מקצועיות

בתום תהליך הבנייה, צוות החברה מספק הדרכות מקצועיות לתפעול התחנה, כך ניתן להגדיר נהלים ולמנוע תקלות.

חלקי חילוף

בבעלות החברה מחסן חלקי חילוף מהגדולים בארץ, על מנת לתת פתרון מקיף לכל בעיה ובמידת הצורך לתת שירות מהיר.

עמידה בתקנים המחמירים

התחנות מותאמות לתנאי האקלים הישראלי ועומדות בכל תנאי הרגולציה בתחומי איכות הסביבה, גז וכיבוי אש.

הכירו את מחלקת התחזוקה

למחלקה ניסיון מצטבר משנת 2015 בשירות, תפעול ותחזוקת תחנות גז וציוד היקפי כולל צ'ילרים בספיגה ודודי קיטור. המחלקה מעניקה שירותי Back office המתפעלים את מערך השירות, נותנים מענה וייעוץ טכני ומוקד שירות הפועל 24/7 יחד עם טכנאי שטח בעלי רקע, ניסיון ידע והכשרות לטיפול, תיקון ותחזוקת מנועי גז וציוד היקפי. כמו כן, לטכנאים ציוד מתאים ורכבי שירות ייעודיים למתן שירות 24/7.

כיום פ.ק אלקטרה מעניקה שירותי תחזוקה לכ-16 מנועי גז ותחנות קוגנרציה, כאשר כלל הלקוחות נהנים מרמות שירות ומקצועיות גבוהות ביותר.

למידע נוסף על השירות >>>