גנרטורים להשכרה

השכרת גנרטורים

המגוון הרחב של גנרטורים להשכרה, לרבות גנרטורים תעשייתיים, מאפשר לפ.ק. אלקטרה לספק ללקוחותיה פתרונות זמניים לאספקת חשמל, המותאמים בצורה מושלמת לצורכיהם. הגנרטורים של פ.ק. אלקטרה עומדים בכל אתגר ובכל דרישה, החל מאספקת חשמל יציבה ואמינה לאתרים ספציפיים על פי דרישה, ועד לאספקת חשמל לצריכה קבועה ומתמשכת של רשת שלמה.

 

פ.ק אלקטרה מציעה מגוון סוגים של גנרטורים להשכרה של מגוון יצרנים כגון:

 

MTU Engines 


 

FG Wilson 

 

גנרטור להשכרה - MTU

גנרטור להשכרה - FG Wilson
Aksa

 

Cummins 

גנרטור להשכרה - Aska

גנרטורים להשכרה -  Cummins

 

Mitsubishi

 
 

 

היתרונות של השכרת גנרטורים מפ.ק אלקטרה

תקופת השכרה

חברתנו מציעה גמישות מרבית בהשכרת גנרטורים. ניתן לשכור גנרטור לזמן קצר של יום אחד בלבד לצורך אירוע חד-פעמי, לתקופה בינונית של מספר שבועות, או להשכיר אותו לפרק זמן ממושך של מספר חודשים לשימוש ארוך טווח. היכולת לשלוט במדויק על משך תקופת ההשכרה מאפשרת לך לחסוך בהוצאות מיותרות ולשלם רק עבור הזמן שאתה באמת זקוק לגנרטור..

אפשרות תדלוק

ניתן לבחור בין שתי אפשרויות בנוגע לתדלוק: השכרת גנרטור כולל שירותי תדלוק, או השכרת גנרטור ללא תדלוק, במקרה כזה אתה אחראי לתדלוק העצמי. השירות הגמיש שלנו מאפשר לך לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורך.

ניידות ורמת רעש נמוכה:

הגנרטורים להשכרה של פ.ק הינם ניידים. ומאופיינים בדרגות רעש נמוכות ומופחתות, דבר המאפשר שימוש נוח בסביבות שקטות. רמת הרעש הנמוכה והניידות הגבוהה של הגנרטורים מקלים על השימוש בהם בפרויקטים שונים ובמגוון סביבות עבודה.

למי מתאים להשכיר גנרטור?

גנרטורים להשכרה הם פתרון יעיל וחסכוני עבור מגוון רחב של גופים וארגונים. חברות בנייה יכולות לסמוך על גנרטורים כמקור חשמל זמני וחלופי להפעלת ציוד ומכונות כבדות. מפעלים נהנים מאפשרות לאספקת חשמל חלופית במקרה של הפסקות חשמל, ובכך מונעים הפרעות בקווי הייצור. גופים ציבוריים וארגונים יכולים להשתמש בגנרטורים אלה כמקור חשמל לאירועים או התארגנות במקרי חירום.

עם מגוון רחב של גנרטורים תעשייתיים להשכרה, פ.ק אלקטרה מסוגלת להתאים את פתרון הגנרטור המושלם לצורך הספציפי שלך - בין אם זו אספקת חשמל קבועה או גיבוי חירום. הגנרטורים עוברים תחזוקה שוטפת ועומדים בתקנים הגבוהים ביותר של יעילות, אמינות וביצועים.

החבילה המקיפה והחסכונית של פ.ק. אלקטרה כוללת:

בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

אבחון וזיהוי צורכי הלקוח 

הובלת גנרטור לאתר הלקוח בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

התקנת גנרטור והפעלתו ​

בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

שירותי תדלוק גנרטורים ​

בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

בקרה של הגנרטורים ותחזוקה שוטפת באתר ​

בולט פק אלקטרה - חברה למכירה והשכרה של גנרטורים

שירותי מוקד ותיקונים 24 שעות ביממה של פ.ק אלקטרה ​

 

צריכים גנרטור להשכרה? צרו איתנו קשר ונעזור לכם לבחור את הגנרטור הכי נכון עבורכם.

טלפון: 077-8050962

טלפון שירות 077-7298042