פתרונות אספקת חשמל זמניים לאירועים

פ.ק. אלקטרה מספקת פתרונות אספקת חשמל לאירועים מיוחדים על פי דרישה. הצלחת האירוע של הלקוח היא מטרתנו היחידה. אנו מספקים פתרונות אספקת חשמל לאירועים שונים, החל מירידים מסחריים ועד לפסטיבלים ואירועי ספורט ולכינוסים של תאגידים מהשורה הראשונה. הציוד המהימן של פ.ק. אלקטרה ושנים רבות של ניסיון מאפשרים מתן פתרון כולל לאספקת חשמל לאירועים.

ללקוח ישנו חזון עבור מהלך האירוע שלו, ואנחנו כאן כדי לעזור. פ.ק. אלקטרה תעבוד בשותפות קרובה עם הצוות של הלקוח, במטרה ליצור פתרון אספקת חשמל התפור על פי מידות וצורכי האירוע הספציפי של הלקוח.

הצלחת האירוע של הלקוח נסמכת על תקשורת יעילה. החל מתכנון, התקנה ותמיכה מתמשכת, אנו מבינים את הדרישות הייחודיות של תמיכה באירועים. אנו עובדים בשותפות קרובה עם לקוחותינו ומספקים בכל עת הערכות מקיפות, רשימות ציוד ועדכונים מן ההתקנה ועד לפירוק, תוך הצמדות לתקציב שקבע הלקוח.

בזמן שהלקוח עוסק בתמונה הגדולה, אנחנו נתמוך בו בעזרת שירות מלא ומקיף לאספקת חשמל יציבה.

פ.ק. אלקטרה מספקת ציוד אספקת חשמל באיכות גבוהה, לרבות:

  • גנרטורים בהפעלה שקטה
  • גנרטורים באריזה כפולה
  • כבלים מודולריים
  • לוחות חלוקה והפצה

פ.ק. אלקטרה סיפקה פתרונות אספקת חשמל לאירועים מתוקשרים רבים בישראל, כגון אירוויזיון 2019, מרתונים שונים במהלך השנים, טקסי משואות ואירועי יום העצמאות בכל רחבי הארץ, ביקורו של האפיפיור בנדיקטוס ה-16 בישראל בשנת 2009, הקונצרט של פול מקרטני בשנת 2008 ופסטיבל האופרה הישראלי במצדה.